norges hus tootmise

Výrobce domů Norges Hus Nova OÜ se specializuje na výrobu a montáž prefabrikovaných dřevěných domů pro estonský a norský trh.

ProductionFerdighus_4Ferdighus_2Walls70012_6

Konstrukce našich domů s dřevěným skeletem byla vyvíjena s ohledem na specifické klimatické požadavky a na stavební předpisy Norska. Používáme pouze vysoce kvalitní, pevné stavební dřevo. Uměle sušené, hoblované, klínově spojované pevné dřevo o délce 13 metrů nám umožňuje dodávat mimořádně stabilní dřevěné budovy o výšce až 3 poschodí.

Senco_norgeshus_01OSB_norgeshus_1Norgeshus_ursa_170012_7BSH_norgeshus_1Norgeshus_kvh_1

Specifikace vnějších stěn a střechy je navržena tak, aby zajišťovaly minimální ztráty energie, aby byl dům udržován teplý a útulný, chráněn proti větru, dešti nebo sněhu. Střešní konstrukce má U-hodnotu 0,13 W/m²K. V závislosti na vnějším povrchu se U-hodnota vnějších stěn pohybuje od 0,11 W/m²K (dřevěný obklad) do 0,10 W/m²K (minerální omítka). Všechny materiály používané v našich domech pocházejí od certifikovaných mezinárodních výrobců. Chcete-li získat další informace o technické specifikaci, klikněte zde.

Výrobní závody společnosti Norges Hus se nacházejí v severním Estonsku, přibližně 20 kilometrů od Tallinnu. Prvky pro každý dům pečlivě a důkladně připravuje výrobní tým, který poskytuje vysokou kvalitu výroby a zaručuje maximální spokojenost zákazníků.

Dovednosti, zkušenosti, kvalita – prefabrikované dřevěné domy přímo od výrobce.